INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


3D Mension - shampo
3D Mension - shampo - SCHWARZKOPF - Produktet Man- bojë

Rate this product:


1 click

3D Mension - shampo
SCHWARZKOPF - Produktet Man- bojë


shampo flokët , kokës dhe rrënjët

Një 3 në 1 produkt për burrat. Designed për të larë flokët tuaj dhe në të njëjtën kohë stimuluese kokës me kujdes duke e trajtuar rrënjë për forcimin e flokëve.

Tags kuti : 250 shishe ml .

X

privacy