elenco Aziende - HOME PAGE -

3D Mension - shampo
< SCHWARZKOPF BACK

Produktet Man- bojë - SCHWARZKOPF


3D MENSION - SHAMPO
shampo flokët , kokës dhe rrënjët
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 78885 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

3D Mension - shampo
shampo flokët , kokës dhe rrënjët

Një 3 në 1 produkt për burrat. Designed për të larë flokët tuaj dhe në të njëjtën kohë stimuluese kokës me kujdes duke e trajtuar rrënjë për forcimin e flokëve.

Tags kuti : 250 shishe ml .
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy